Generalka

 

GSMP 2016 Kategoria I i II Samochody zamknięte BWG Jahodna Magura Limanowa Banovce Sopot Prządki SUMA
Pozycja Imię Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 Kluza Waldemar 20 15 20 20 15 15 15 15 12 NU         147
2 Drotar Igor NS 20 15 15     20 20 20 15         125
3 DUBAI 1 12 NU NS 12 12 12 12 15 12         88
4 Szepieniec Andrzej 1 NS 12 12 20 20 NU 10 NU NU         75
5 Serafinowicz Rafał 12 1 3 4 6 6 8 8 1 4         53
6 Jurena Peter 8 6 8 8         4 10         44
= Milon Jan NS 10 6 10         10 8         44
8 Gos Paweł 10 1 1 1 8 8 3 1 1 1         35
9 Myszkier Tomasz         10 10 10 NU             30
10 Ondrej Tomáš                 8 20         28
11 Kozioł Grzegorz 15 4 2 NS NU 3 1 NU             25
= Piękoś Szymon 1 1 4 6 4 4 NU 2 2 1         25
13 Dereń Krzysztof 3 1 1 2 3 1 6 4 1 1         23
14 Baran Roman 2 8 10 NS NU NS NS NS 1 1         22
15 Krupa Karol NS 1 1 1 2 2 4 6 3 1         21
16 Szulc Wojciech 6 1 1 NS 1 1 1 1 1 1         14
17 Ziak Michal                 6 6         12
18 BOCZEK 1 3 1 3 NS NS 1 1             10
= Adamiak Jarosław 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1         10
= Handl Jacek 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1         10
= Jania Janusz 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1         10
22 Ćwięczek Radosław 1 1 1 1 1 1 1 1 NU 1         9
= Mazurkiewicz Robert 1 1 1 NU 1 1 1 1 1 1         9
24 Wilusz Marcin 1 1 1 1 1 1 1 1             8
= Biela Konrad 1 1     1 1 1 1 1 1         8
= Herban Bartosz 1 NU 1 NU 1 1 1 1 1 1         8
= Jaglarz Michał 1 1     1 1 1 1 1 1         8
= Kurlikowski Eugeniusz 1 1     1 1 1 1 1 1         8
= Wrona Marcin 1 1     1 1 1 1 1 1         8
= Żywarski Michał 1 1     1 1 1 1 1 1         8
= Borczyk Arkadiusz 1 1     1 1 1 1 1 1         8
32 Ciechanowicz Maciej 1 1 1 1 NU 1 1 NU 1 NU         7
= Tochowicz Michał NS 1 1 1 NS NS 1 1 1 1         7
34 HERBI 4 1 1 NS NU NS                 6
= Bąk Bartosz 1 1 1 1 NS NS 2 NU             6
= Cambalik Bohumir 1 1 1 1         1 1         6
= Dybisz Tomasz 1 1     NU NS 1 1 1 1         6
= Gołębiowski Jerzy 1 1         1 1 1 1         6
= Michcalczyk Rafał 1 1     1 1 1 1             6
= Paliga Damian 1 1     1 1 NS NS 1 1         6
= Plata Piotr 1 1     1 1 1 1             6
= Sutlak Miroslav     1 1         1 3         6
= Wilk Magdalena 1 1     NU NS 1 1 1 1         6
= Wojewoda Anna 1 1         1 1 1 1         6
45 Bartoszek Tomasz 1 1     1 NU NS NS 1 1         5
= Bełtowski Wojciech     NS NS 1 1 NU 1 1 1         5
= Idźkowski Bartosz         1 1 1 1 NU 1         5
48 Hudy Vladimir 1 1 1 1                     4
= Podmajersky Vladimir     1 1         1 1         4
= Biały Mariusz             1 1 1 1         4
= Misiewicz Mateusz     1 1 1 1                 4
= Szumiec Rafał NS NS 1 1 NS NS 1 1             4
= Żyszczyński Ryszard 1 1             1 1         4
= Kubit Gabriel 1 NU NS NS 1 1 NU 1 NU NU         4
= Wójtowicz Ewa 1 1             1 1         4
= Koczeski Wojciech         1 1 1 1             4
= Subocz Wojciech             1 1 1 1         4
58 Ambruz Peter                 1 2         3
= Długopolski Robert             WYK 3             3
= Skarpisek Sergiej NS 1 NU NU         1 1         3
61 Kacvinsky Peter                 1 1         2
= Kalczyński Mieczysław             1 1             2
  Koleno Milos     1 1         NU NS         2
  Koleno Milos jun. NS NS             1 1         2
  Miksa Grzegorz             1 1             2
= Polak Arvid 1 1                         2
= Sanecki Paweł 1 1 NS NS                     2
= Slavik Peter                 1 1         2
= Spavelko Marek     1 1                     2
= Staniak Marcin                 1 1         2
= SZOŁEK         1 1                 2
= Szot Paweł             1 1             2
= Veres Alexander                 1 1         2
74 Baffy Aleksander     1 NS                     1
75 Krawczyk Andrzej             WYK NU             0
= Kręcioch Rafal             NS NS             0
= MOP NS NS                         0

 

 

GSMP 2016 Kategoria II Samochody otwarte BWG Jahodna Magura Limanowa Banovce Sopot Prządki SUMA
Pozycja Imię Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 Steć Robert 20 15 8 NS     20 20             83
2 Borycki Damian     6 15     15 12 15 15         78
3 Steć Irena 12 0 4 12     12 15 12           67
4 Janik Waclaw NS 20 20 NS                     40
5 Jozef jun. Beres                 20 20         40
6 Neveril Dusan     15 20                     35
7 Fołta Sebastian 15 12                         27
8 Tranka Petr NS 10 12 NS                     22
9 Svoboda Jiri NS 8 10 NS                     18

 

 

GSMP 2016 Historyczne samochody turystyczne kategoria I BWG Jahodna Magura Limanowa Banovce Sopot Prządki SUMA
Pozycja Imię Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 Więcek Marek NS NS     20 20 10 10 10 12         82
2 Nowakowski Jerzy             20 20 15 20         75
3 Rzadkosz Paweł             15 12 12 15         54
4 Czapka Marcin     20 NU     NS NS 20 NS         40
5 Migała Łukasz 15 20                         35
6 Bargiel Łukasz         15 15                 35
7 Gilli Angelo 12 15         NU NS             27
= Rajner Mariusz             12 15             27
9 Kulpiński Rafał 20 NU                         20
10 Hochecker Adi                 NS NS