Dzisaj o północy mija termin zgłoszeń do TODOS Cena Slovenska Pezinok Baba 2020

Zawodnicy, którzy chcą wystartować w TODOS Cena Slovenska Pezinok Baba 2020 mają czas tylko do północy aby wysłać zgłoszenie. Dzisiaj jest ostateczny termin zgłoszeń. Do godziny 17-stej na liście zgłoszeń znajdowały się 82 nazwiska.

Prace związane z przygotowaniem trasy dobiegają końca, sama trasa wymaga jeszcze drobnych prac ale te zostaną przeprowadzone po zamknięciu drogi.. Prace w padoku, który znajduje się na terenie starego kamieniołomu zostały już prawie skończone. 

Jak wszyscy wiemy, zgodnie z regulacjami słowackiego rządu zawody sportowe mogą odbywać się bez obecności widzów. Aby jednak im nie zabrakło wrażeń, organizator przygotował dla nich transmisję na żywo. 

Przypomnijmy, że TODOS Cena Slovenska Pezinok Baba 2020 rozpocznie się w dniach 5-6 września 2020 r. Na trasie o długości 4050 metrów zawodnicy zmierzą się w następujących seriach: Mistrzostwa Europy Środkowej FIA PAV samochody historyczne, Mistrzostwa Słowacji AZ PAV, Mistrzostwa Polski GSMP i Mistrzostwa Słowacji PAV Samochodów Historycznych. Zawodnicy walczący o punkty w ramach Pucharu Słowackiego , trofeum za regularność słowackiego PAV i oczywiście zawodnicy mogą również brać udział w wyścigach w ramach Wolnych Wyścigów Międzynarodowych.

Link do listy zgłoszeń