Radek Ćwięczek - Odczarować Magurę

Niespełna trzy i pół kilometrowa trasa z Małastowa do Gładyszowa nieopodal Gorlic będzie w najbliższy weekend gościć najszybszych kierowców rywalizujących w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. W trzeciej edycji Wyścigu Górskiego Magura Małastowska, stanowiącego piątą i szóstą rundę GSMP awizuje swój udział 45 zawodników. Wśród nich o najlepszy wynik rywalizować będzie lider klasy N-2000 Radosław Ćwięczek, który po raz kolejny wystartuje Hondą Civic Type R.

 

Radek Ćwięczek: Przerwa w ściąganiu była długa, więc jestem głodny jeżdżenia! Co prawda w między czasie wraz z Mateuszem Gołkiem wziąłem udział w prologu rajdu Festiwalowego ale to było zaledwie parę kilometrów. Początek sezonu jest bardzo dobry i z optymizmem patrzę na nadchodzące wyścigi. Plan jest taki jak zawsze, czyli jechać tak szybko jak to tylko możliwe. Trasa w Gorlicach nigdy nie była dla mnie łaskawa i liczę że w tym roku ją "odczaruję". Uważam, że wyścig w Małastowie rozpoczyna właściwą cześć sezonu, podczas której trzeba będzie jeździć szybko i bezbłędnie. Trzymajcie więc kciuki za mnie i mój zespół! Wszystkich serdecznie zapraszam w okolice Gorlic, gdzie emocji na pewno nie zabraknie.  

Partnerami zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2016 są CATKOP, Finish-A, Motologic oraz Słodko Słone Catering. Patroni medialni: portal TopRally.pl, telewizja TVP Kraków, radio Eska oraz gazeta Auto‑Moto Biznes.