Radek Ćwięczek - Podwójne zwycięstwo w Magurze

W ostatni weekend na podgorlickich trasach została rozegrana 5 i 6 Runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Na malowniczej i szybkiej trasie, rywalizowało  39 kierowców w tym Radek Ćwięczek, który zaliczył bardzo dobre wyniki, uzyskując dwa razy pierwsze miejsce w klasie N-2000. To już trzecie i czwarte zwycięstwo Radka w tym sezonie. Do zawodów w Limanowej przystępować będzie jako lider klasy.

 

Radek Ćwięczek: Jestem bardzo szczęśliwy z uzyskanych wyników. Zwłaszcza niedzielne podjazdy sprawiły mi dużo frajdy i były bardzo szybkie. W sobotę niestety popełniałem zbyt dużo drobnych błędów, które wybijały mnie z właściwego rytmu. Jazda była kwadratowa i nerwowa, więc plan na niedzielę był taki, żeby uspokoić i upłynnić jazdę. Cieszę się, że to się udało i mogłem się cieszyć razem z moimi partnerami z tak dobrych wyników. Bardzo dziękuję firmom CATKOP, Finish-A, Motologic za wsparcie podczas tych dwóch dni, Stanlej Racing za perfekcyjny samochód oraz wszystkim kibicom, którzy tak mocno nas dopingowali do walki. Teraz odliczamy czas do największej imprezy w wyścigach Górskich w Polsce - Mistrzostw Europy w Limanowej! Już nie mogę się doczekać i już wszystkich serdecznie zapraszam! Do zobaczenia  

 

Partnerami zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2016 są CATKOP, Finish-A, Motologic oraz Słodko Słone Catering. Patroni medialni: portal TopRally.pl, telewizja TVP Kraków, radio Eska oraz gazeta Auto‑Moto Biznes.