Wojtek Szulc Limanowa powinna dać 3 miejsce w generalce

Po świetnym występie na Magurze Wojtek Szulc liczy na kolejny dobry występ tym razem na najdłuższej trasie wyścigu górskiego w Polsce. Na blisko 6 km trasie w Limanowej Szulc powalczy z 3 konkurentami w klasie N+2000 oraz z 4 zawodnikami z zagranicy, którzy wystąpią w Mistrzostwach Europy.
Na liście zgłoszeń znajduje się 87 zawodników, którzy powalczą w 7 rundzie Mistrzostw Europy FIA oraz 7 i 8 rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.


Wojciech Szulc:
Lista podczas zawodów w Limanowej jest bardzo bogata. Pojawi się 87 kierowców, a w mojej klasie w GSMP startuje 4 zawodników oraz 4 konkurentów z zagranicy. Można się z nimi zmierzyć ze względu na rundę Mistrzostw Europy. Czeka na nas podczas tego weekendu najdłuższa trasa wyścigu górskiego w Polsce mająca blisko 6 km. Patrzyłem na swoje czasy z 2015 roku i moją barierą do pokonania jest 2:50, które jeśli uda się poprawić będę bardzo zadowolony. Lubię zawody w Limanowej ze względu na ich klimat – dużo kibiców i najlepsi kierowcy w Europie. Na odcinku mamy kilka miejsc gdzie nie jeden z nas się wacha. To na pewno mostek, gdzie jak znamy historię wielu zakończyło swoją jazdę. Liczę, że podczas dwóch dni rywalizacji będzie sucho, choć prognozy zapowiadają opady deszczu na sobotę. Mogę powalczyć podczas tych zawodów o 3 miejsce w generalce w klasyfikacji rocznej. Byłoby ciekawie i jest na to potencjalnie szansa. Dziękuję ekipie 4Motors za przygotowanie auta oraz kibicom, którzy przyjdą na zawody za wsparcie jakiego udzielają nam podczas wszystkich rund.