Waldek i Michał gotowi do walki na trasie w Limanowej

W najbliższy weekend ponownie dojdzie do konfrontacji zawodników wyścigów górskich, a stanie się to na trasie Przełęczy pod Ostrą, niedaleko Limanowej. Będzie to półmetek Mistrzostw Polski. W pierwszym z tegorocznych „wakacyjnych” wyścigowych weekendów zobaczymy prawie 90 kierowców, w mocnym międzynarodowym składzie.
W klasyfikacji indywidualnej i zespołowej powalczą także Waldemar Kluza (Ford Fiesta Proto) i Michał Tochowicz (Peugeot 106 Maxi). Trzymajcie kciuki za ProfiAuto Racing Team.


Waldemar Kluza: „Nie opadły jeszcze emocje po Magurze, a już czeka nas kolejne wyzwanie na trasie w Limanowej. Rozpoczęły się wakacje, więc mam nadzieję, że wyścig odwiedzą tłumy kibiców. Od Limanowej dzieli nas jakieś 80 km, więc w pewnym sensie traktuje to jak start na „swoim terenie”. Liczę na to, że przyjedzie nas dopingować mocna ekipa i to da jaszcze większą motywację. Będzie w ten weekend z kim walczyć. Mamy mocną klasę, a do tego jeszcze czołówka Mistrzostw Europy, z którą bardzo chcę się zmierzyć. Zadanie na pewno nie będzie proste, ale jesteśmy bardzo dobrze przygotowani. Po Magurze samochód przeszedł szczegółowy przegląd i udało się wyeliminować kilka problemów, które zdarzyły się na poprzednich rundach.
Limanowa to wymagająca trasa, z kilkoma bardzo trudnymi zakrętami, które trzeba pokonać czystym torem, ale to wszystko daje niesamowite wrażenia z jazdy. W zeszłym roku przeszkodziła nam awaria, ale teraz dobra passa nam sprzyja i zrobię wszystko, żeby znów zaliczyć dobry start. Do zobaczenia na trasie! Oczywiście zapraszam do śledzenia relacji online dostępnej na portalu GSMP.pl
Waldemara Kluzę w Limanowej wspierać będą: ProfiAuto, Stalco, TRW, AutoCzesciValdi.pl, Planeta-Budowlana.pl, Millers Oils, Rally-Tech.pl, Vacat Serwis, portal GSMP.pl oraz Buchti.pl Promotion.”

Michał Tochowicz: „Wygląda na to, że w końcu nadszedł ten moment i samochód jest gotowy. Nasze wysiłki przyniosły efekty i rozwiązaliśmy problemy, które męczyły nas od początku sezonu. Można powiedzieć, że nasz Peugeot w końcu jest „Maxi”, w prawie takiej specyfikacji, od jakiej chcieliśmy zacząć ten sezon. Będą to pierwsze kilometry, więc plan na najbliższy weekend to przede wszystkim testy i nauka, ale mam nadzieję, że pokażemy potencjał. Przed nami jeszcze dużo pracy, ale w końcu idziemy w dobrą stronę!
W zeszłym sezonie mieliśmy problemy techniczne, ale liczę na to, że teraz będę miał szansę w pełni nacieszyć się trasą w Limanowej i całymi zawodami, bo panuje tu świetna atmosfera.


Piękna trasa, silna stawka, tłumy kibiców i Peugeot z prawdziwą bestią pod maską – mam nadzieję, że to będzie piękny weekend. Dołączamy do Waldka Kluzy w walce o klasyfikację zespołową. Trzymajcie mocno kciuki!! W Limanowej wspierać mnie będą niezmienne: ProfiAuto, K-Sport, Buchti.pl Promotion i portal GSMP.pl. Wszyscy razem zapraszamy serdecznie na GSMP Limanowa.”