100 % Rzeszowska Załoga Rajdowa, młodość i doświadczenie!

Po udanym sezonie 2018 i przerwie zimowej pora rozpocząć ściganie w roku 2019. Inauguracją startów Marcina Wrony i Bogdana Browińskiego będzie udział w 3. Memoriale im. Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce. Rajd rozpoczyna się w sobotnie popołudnie, a pierwsze 4 odcinki rozegrane będą w okolicach Łapanowa i Gdowa. Ostatnie dwa oesy sobotniego etapu to dwukrotnie przejeżdżana wieczorna próba w sercu Wieliczki. Rajd kończy OS Solne Miasto również pokonywany dwa razy przez załogi w niedzielne południe.


Marcin Wrona: Cieszę się, że w tym roku będę miał możliwość wziąć udział w Memoriale Kuliga i Bublewicza. Jest to dla mnie kolejna szansa na budowę rajdowego tempa i pokonanie kolejnych kilometrów. W mojej klasie mam paru bardziej doświadczonych ode mnie rywali, więc nie nastawiam się na zwycięstwo, ale będę walczył o jak najlepszą lokatę. Razem z Bogdanem chcielibyśmy pojechać równy, czysty rajd i zebrać jak najwięcej doświadczenia, ale również uczcić pamięć wspaniałych kierowców – Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Memoriał mamy poprzedzony solidnymi testami naszego Peugeot 208 R2 i mam nadzieję, że uda nam się szybko zaadoptować za kierownicą naszego „lwa".

Bogdan Browiński: Dla mnie będzie to już kolejny start w Memoriale w Wieliczce i 85 w mojej karierze pilota, ale pierwszy z Marcinem. Będę starał się mu pomóc oraz przekazać swoje rajdowe doświadczenie podczas całego weekendu. Będzie to świetna okazja by poćwiczyć jazdę na opis, z którą Marcin nie miał dużo styczności do tej pory bo większość swojej kariery przejeździł w wyścigach górskich. Mam nadzieję, że na testach dojdziemy do porozumienia z nowym autem, dobierzemy odpowiednie ustawienia i  wspólnie będziemy dobrze się bawić.

Partnerami zespołu są:

Marma Polskie Folie
Grupa reklamowa Greemi
DAVPOL
ABC Prawo Jazdy
Rzeszów - stolica innowacji
www.lagrotta.pl - system franczyzowy
Politechnika Rzeszowska im. I. Łukasiewicza
Austor - auta z historią
e-jedzenie.pl
Automobilklub Rzeszowski