Revline Racing Team przed 23. Grand Prix Sopot - Gdynia

Po trwającej ponad 10 miesięcy przerwie do ścigania wracają zawodnicy walczący o tytuły w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Dwie pierwsze rundy sezonu 2020 rozegrane zostaną na trasie z Sopotu do Gdyni, gdzie odbędzie się 23. edycja pomorskiego wyścigu górskiego. Wśród ponad pięćdziesięciu zawodników na liście zgłoszeń znalazł się Marcin Wilusz w barwach Revline Racing Team, który powróci do GSMP w dobrze znanej Hondzie Civic Type-R.

Marcin Wilusz: Ze względu na nieukończony jeszcze projekt budowy "openowego" Civica piątej generacji wahałem się do samego końca czy wybrać się praktycznie na drugi koniec Polski na inauguracyjne rundy GSMP, ale przerwa w wyścigowym kalendarzu trwała tak długo, że nie można było zrezygnować z możliwości pościgania się. Do Sopotu zabieramy znanego z poprzednich sezonów Civica FN2, według przelicznika Performance Factor umieszczonego w klasie 5a, w którym jednak nie zabrakło poprawek zawieszenia i samochód powinien prowadzić się lepiej niż w poprzednim sezonie. Przerwę w startach, oprócz zmian w sprzęcie wyścigowym poświęciłem także nad pracą na własną formą, czego efektem jest ponad 15 kilogramów mniej na wadze, która w poprzedzającym zawody w Sopocie tygodniu pokazała upragniony wynik poniżej 90kg. Zrzucanie własnych kilogramów okazało się nawet trudniejsze niż odchudzanie auta i kosztowało wiele wyrzeczeń i pracy, ale było warto, ponieważ na nadmorskie rundy GSMP jedziemy lżejsi i przystojniejsi ;) 
 
Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA – naturalna woda alkaliczna, a także MR CAR – studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.