Radosław Ćwięczek po raz 10-ty na Magurze!

Już jutro startuje jubileuszowa, 10. edycja Wyścigu Górskiego Magura Małastowska, który w tym roku stanowi 3 i 4 rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. 56 kierowców awizuje swój udział w tych zawodach. Na liście zgłoszeń nie mogło zabraknąć powracającego po przerwie do rywalizacji o tytuły mistrzowskie w cyklu GSMP Radosława Ćwięczka, który po raz kolejny zasiądzie za sterami Mitsubishi Lancer EVO X w kl. 3a.

Radek Ćwięczek: Bardzo się cieszę na kolejną rundę GSMP, która w ten weekend zawita w rejon Gorlic do Małastowa! To dla mnie szczególny wyścig, ponieważ brałem udział we wszystkich edycjach, które się odbyły!

Zawsze świetnie się tu przyjeżdża, panuje tu doskonała atmosfera z każdej ze stron. Trasa jest szybka i bardzo jestem ciekawy jak będzie się tu jechało Lancerem. Mamy cztery bardzo ciasne nawroty, wiec myślę że turbo w tym przypadku się przyda ;) Po Korczynie podjąłem decyzję, że ma Magurze również pojedziemy oponą rajdową i czysto treningowo. Chce poznawać ten samochód i cieszę się, że w drugi dzień Korczyny w aucie panował już względny spokój, raz wykręcając 8 czas w klasyfikacji generalnej na podjeździe. Evo daje mi ogrom frajdy i tak chcę, żeby było również podczas tego weekendu. Bardzo dziękuje moim partnerom, za to że meldujemy się na drugich zawodach tego sezonu - pojadę tak, aby być na mecie, nawijać kilometry i podkręcać tempo z każdym podjazdem.

Zapraszam serdecznie Wszystkich do Małastowa, kibicujcie bezpiecznie i wpadnijcie przybić "piątkę". Do zobaczenia!   

 

Partnerami zespołu Ćwięczek Sport są firmy: CATKOP, FINISH-A oraz ANTIS Przedsiębiorstwo Budowlano - Konserwatorskie.