Revline Racing Team po Wyścigu Górskim Sopot

Za nami przedostatni w tym sezonie weekend Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Na trasie z Sopotu do Gdyni bardzo dobrze zaprezentował się Marcin Wilusz w barwach Revline Racing Team. Zawodnik Automobilklubu Małopolskiego podczas sobotnich i niedzielnych rund GSMP plasował się odpowiednio na drugim i pierwszym miejscu klasy A/PL-Clio oraz w czołówce grupy A/PL.


Marcin Wilusz: To był kolejny solidnie przepracowany weekend Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w naszym wykonaniu. Na wyniku z soboty zaważył błąd w doborze opon na w połowie mokrą nawierzchnie trasy z Sopotu do Gdyni. Sekund w ten sposób straconych nie dało się odrobić podczas drugiego podjazdu wyścigowego i musieliśmy się zadowolić drugim miejscem w klasie Clio. W niedzielę jednak wszystko poszło po naszej myśli i ten dzień zakończyliśmy zwycięstwem. Przed nami już tylko dwie rundy GSMP w Korczynie, ale niezależnie od jego wyników wspólnie z zespołem mamy już zapewniony tytuł Wicemistrza Polski w A/PL-Clio. Gratuluję wygranej Mateuszowi, który był w przekroju całego sezonu nieco szybszy i w pełni zasłużył na mistrzowską koronę. Mimo rozwiązanej kwestii tytułów, z pewnością pojawimy się na „domowym” wyścigu w Korczynie, ale niekoniecznie w samochodzie, którego używaliśmy do tej pory.


    Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok  - Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.