Kolejny sezon EvoTech w wyścigach górskich

Przed ekipą EvoTech kolejny pracowity weekend. Tym razem ustrońska stajnia pojawi się w parku serwisowym pierwszej rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2018, a pod namiotami staną dwa wyjątkowe Peugeoty. Do składu dołącza Michał Tochowicz, a plan przewiduje współpracę we wszystkich rundach GSMP 2018 44. Bieszczadzki Wyścig Górski będzie pierwszym wspólnym startem EvoTech i zawodnika ProfiAuto Racing Team.

 

Obok 106 Maxi pojawi się też Peugeot 205, a to samochód, który kibice mogli zobaczyć na odcinkach zeszłorocznego Rajdu Barbórka. W grudniu Gabriel Głazowski wywalczył tym autem zwycięstwo w stawce Legend, a w najbliższy weekend zadebiutuje wśród zawodników Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski Samochodów Historycznych.

 Wiesław Bąk (EvoTech): „W naszym kalendarzu mocno zdominowanym przez rajdy nie mogło jednak zabraknąć wyścigów górskich. Jesteśmy już w Załużu na Badaniu Kontrolnym przed pierwszym wyścigowym weekendem. Już jutro nasi kierowcy powalczą o pierwsze punkty w sezonie 2018. Powrót w góry cieszy tym bardziej, że czekają na nas kolejne wyzwania. Inauguracja sezonu dla naszej ekipy będzie wyjątkowa, ponieważ do składu dołącza Michał Tochowicz. Zawodnik od lat związany z GSMP i dobrze znany kibicom w tym roku postawił na współpracę z naszą stajnią, powierzając EvoTech obsługę swojej 106-tki. Na trasę w Załużu ruszymy realizować pierwsze wspólne sportowe cele.

 Nie mniejszą dawkę emocji z pewnością zapewni nam Gabriel Głazowski, który w stawce samochodów historycznych na szczyt trasy w Tyrawie Wołoskiej poprowadzi Peugeota 205. Nasz zespołowy przyjaciel w Bieszczadach rozpocznie swoją przygodę z GSMP. Staje do rywalizacji z doświadczonymi konkurentami, ale woli walki na pewno mu w ten weekend nie zabraknie, tak samo jak umiejętności.

 W poprzednim sezonie nasi zawodnicy często toczyli pojedynki w tej samej klasie. Mimo, że tym razem takiej bezpośredniej walki nie będzie to wrażeń w Załużu na pewno nam nie zabraknie. Zapraszamy do śledzenia rywalizacji i trzymajcie kciuki za Michała i Gabriela!”