Marcin Wrona przed Rajdem Barbórka

Sezon sportów motorowych powoli dobiega końca, ale emocje jeszcze nie opadają gdyż przed dwukrotnym Mistrzem Polski A-2000 w wyścigach górskich ostatnie wyzwanie w tym sezonie - start w RAJD BARBÓRKA w Warszawie. 21-letni Rzeszowianin wraz z Mateuszem Martynkiem zasiądzie za sterami Peugeot’a 208 R2, a w swojej klasie będzie mial 12 rywali, z czego tylko 3 załogi awansują do Kryterium Asów na Karowej

Marcin Wrona:
Na początku chciałbym podziękować Sponsorom oraz mojemu tacie bo bez nich start nie byłby możliwy. Myślę, że jestem dobrze przygotowany do rajdu i chciałbym pokazać, że kierowcy z wyścigów górskich też są szybcy w rajdach i potrafią rywalizować o wysokie miejsca. Mam nadzieję, że testy, które odbyłem przed rajdem zaprocentują i będę czerpał z jazdy dużo zabawy. Z Peugeot’em bardzo dobrze się dogadujemy i chciałbym żeby tak było przez całe zawody. Świetnie by było pojechać czysty i równy rajd, bez żadnych błędów, ale patrząc na konkurencję i ich doświadczenie w rajdach będzie to duże wyzwanie!

Mateusz Martynek:
Bardzo miło jest zakończyć sezon Barbórką Warszawską, gdzie dodatkowego smaku rywalizacji dodaje chęć dostania się do Kryterium Asów na Karowej, a nasza załoga zrobi wszystko co w naszej mocy, żeby znaleźć się w gronie tych aut, które tam wystartują. Zapraszamy wszystkich kibiców do kibicowania podczas całego rajdu naszej załodze, a my postaramy się nie tylko jak najszybciej, ale i widowiskowo.

Grupa reklamowa Greemi
Marma Polskie Folie
www.lagrotta.pl - system franczyzowy
ABC Prawo Jazdy
Broda e-Shops System
KOMA
2BRally
Myjnia Millenium Rzeszów