Revline Racing Team rozpoczyna nowy sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski

Po prawie ośmiu miesiącach przerwy do rywalizacji wracają zawodnicy ścigający się w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Wzorem lat ubiegłych sezon rozpocznie Bieszczadzki Wyścig Górski, który już po raz 45. zostanie rozegrany na trasie z Wujskiego do Tyrawy Wołoskiej. Na starcie zawodów w Górach Słonnych stanie prawie setka kierowców, w tym reprezentant Revline Racing Team’u – Marcin Wilusz w Hondzie Civic Type-R.

Marcin Wilusz: Przerwa między sezonami GSMP bardzo nam się dłużyła, z tym większą radością jedziemy w Góry Słonne, gdzie już w najbliższy weekend powalczymy w dwóch pierwszych rundach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Zimowa przerwa była dla naszego zespołu bardzo pracowita, o czym świadczą zmiany w naszym samochodzie, który otrzymał A-grupowe „serce”, czyli całkiem nowy, mocniejszy silnik, który pozwoli powalczyć w silnej stawce klasy A-2000. Regulamin tej kategorii pozwala również na zastosowanie sekwencyjnej skrzyni biegów, która niestety dotarła do nas w ostatniej chwili, stąd w Załużu użyjemy przekładni kłowej, a „sekwencja” zagości pod maską Civica podczas zawodów w Cisnej. Pod naszym namiotem serwisowym pojawi się też nowy samochód w zespołowych barwach, czyli przygotowane do driftingu BMW serii 3 E46, którego używać będzie w tym sezonie Wojtek Witkowski. Postaramy się również o jeszcze jedną samochodową niespodziankę, którą jednak odkryjemy dopiero podczas wyścigowego weekendu. Oczekując na pierwszy sobotni podjazd liczymy na dobrą pogodę, która ostatnio nas na Podkarpaciu nie rozpieszcza, ale wierzymy, że w sobotę i niedzielę aura będzie dla wszystkich łaskawa, co pozwoli wykorzystać w pełni możliwości samochodu, jak i zachęci do kibicowania jeszcze większe rzesze fanów sportów motorowych, których na Bieszczadzkim Wyścigu Górskim nigdy nie brakowało.   

         Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, a także Euroauto-Zbyt – dystrybutor profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Autosport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.