Revline Racing Team kontynuuje walkę w GSMP na trasie w Magurze Małastowskiej

Przed nami pierwszy wakacyjny weekend, który dla zawodników ścigających się w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski oznacza wizytę w podgorlickiej Magurze Małastowskiej, gdzie rozegrane zostaną trzecia i czwarta runda GSMP 2019. Pośród ponad 60 zawodników, którzy nadesłali zgłoszenia do zawodów nie zabraknie reprezentanta zespołu Revline Racing Team – Marcina Wilusza, który usiądzie za kierownicą Hondy Civic Type-R klasy A-2000.

Marcin Wilusz: Czas, który minął od inauguracyjnych rund GSMP w Załużu upłynął nam bardzo szybko i praktycznie do ostatnich godzin przed zawodami w Magurze trwała przebudowa samochodu, której najważniejszym elementem była wymiana kłowej skrzyni biegów na jej sekwencyjny odpowiednik. Jeszcze w czwartek nie byliśmy do końca pewni, że w ogóle uda nam się w ten weekend wystartować, ale dzięki heroicznej postawie mechaników weźmiemy udział w trzeciej i czwartej rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Z tego samego powodu zabrakło już czasu na przetestowanie nowej skrzyni biegów i pierwsze kilometry pokonam dopiero w wyścigowych warunkach. Bardzo jestem ciekaw jak udoskonalenia naszej Hondy przełożą się na czasy osiągane na trasie w Magurze Małastowskiej, ale nie będę ukrywał, że naszym celem jest zwycięstwo w klasie A-2000. Mam również nadzieję, że pierwszy weekend wakacji będzie dla wielu kibiców doskonałą okazją do kibicowania nam przy trasie wyścigu, do czego wszystkich gorąco zachęcam. Biorąc pod uwagę listę zgłoszeń liczącą ponad 60 nazwisk, z pewnością będzie na co popatrzeć.    

         Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA – naturalna woda alkaliczna, a także MR CAR – studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.