Revline Racing Team z sukcesami na trasie Mistrzostw Europy w Wyścigach Górskich.

Podwójnym zwycięstwem w klasie A-2000 zakończył się dla zespołu Revline Racing Team 11. Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą. Na trasie 9. rundy Mistrzostw Europy oraz 5. i 6. odsłony Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski pojawiło się ponad 110 zawodników z 10 krajów oraz rekordowa liczba kibiców. Czy podobna frekwencja dopisze w słowackich Banovcach, gdzie rozegrane zostaną 7 i 8 runda GSMP? Przekonamy się już w najbliższy weekend. Pewne jest natomiast, że u naszych południowych sąsiadów wystartuje lider klasy A-2000 – Marcin Wilusz w Hondzie Civic Type-R.

Marcin Wilusz: Wyścigowy weekend w Limanowej wypada podsumować w samych superlatywach. Dla naszego zespołu był wyjątkowo udany ze względu na komplet punktów za podwójne zwycięstwo w klasie A-2000, ale trzeba także podkreślić jak dobrze zawody rangi Mistrzostw Europy wypadły pod względem organizacyjnym, a przede wszystkim jak wspaniałą atmosferę stworzyły prawdziwe tłumy kibiców, zgromadzone przy trasie. Ścigam się w GSMP już kilka lat, ale tak wielu fanów wyścigów podczas jednych zawodów nie widziałem jeszcze nigdy i wręcz nie dało się odczuć ich wsparcia. To budujące, że w dobie powszechnych relacji na żywo, które dostępne są bez wychodzenia z domu, tak wielu ludzi decyduje się spędzić dzień dopingując nas bezpośrednio przy trasie. Przed nami teraz bardzo krótka przerwa i niemal bezpośrednio z Małopolski przenosimy się za naszą południową granicę, gdzie w okolicach Banovców walczyć będziemy o utrzymanie prowadzenia w klasie. Słowackie rundy GSMP, to kolejne po Limanowej bardzo ciekawe zawody i wymagająca trasa z dużą ilością zakrętów. Trzymajcie za nas kciuki!

          Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA – naturalna woda alkaliczna, a także MR CAR – studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.

 

Foto: Marek Marczak