Revline Racing Team w Korczynie zakończy mistrzowski sezon GSMP

Przed nami ostatni w tym roku weekend w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na nieco ponad 4,5 – kilometrowej trasie prowadzącej z Korczyny do Czarnorzek pojawi się 56 zawodników, w tym Marcin Wilusz w Hondzie Civic Type-R. Reprezentant Revline Racing Team już podczas zawodów w Czarnej Górze zapewnił sobie tytuł Mistrza Polski w klasie A-2000, ale nie zabraknie go na liście startowej swojej „domowej” imprezy. Na trasie 16. Wyścigu Górskiego Prządki zobaczymy także driftingoweBMW E46, za kierownicą którego w przejazdach pokazowych zasiądzie Wojciech Witkowski.

Marcin Wilusz: Za nami pracowite pięć miesięcy i dwanaście rund Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Pora na dwie ostatnie, które już od lat rozgrywane są w Korczynie, oddalonej o kilka kilometrów od Krosna, z którego pochodzę. Jest to zatem mój domowy wyścig i mimo zapewnionego tytułu Mistrza Polski w klasie A-2000 nie może naszego zespołu na trasie 16. Wyścigu Górskiego Prządki zabraknąć.Występem w Korczynie chciałbym podziękować wszystkim, którzy wspierali nasz zespół na przestrzeni całego mistrzowskiego sezonu i wspaniale pracowali na nasz wspólny sukces, bo mimo, że o czas walczy sam kierowca, to bez ciężkiej pracy wielu innych ludzi nie byłoby to możliwe, a motorsport to bez wątpienia dyscyplina zespołowa. A zespół Revline Racing Teamreprezentował będzie w ten weekendrównież Wojciech Witkowski, który wystąpi za kierownicą przygotowanego do driftinguBMW serii 3 E46. Mimo, że ten samochód nie będzie klasyfikowany w GSMP, Wojtek z pewnością postara się wykorzystać walory „Beemki” i zaprezentuje widowiskową jazdę.

Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol;aDISLA – producent felg aluminiowych,Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol,TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA – naturalna woda alkaliczna, a także MR CARstudio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWAoraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.ploraz na profilu Facebook 

 

foto Mariusz Szymczak