PLATINUM 2. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

Pierwszą ogólnopolską imprezą w oficjalnym rajdowym kalendarzu PZM na sezon 2018 będzie wielicki PLATINUM 2. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, wyznaczony na 7 i 8 kwietnia.

-To już dwunasta impreza z memoriałowego cyklu, który organizujemy od roku 2007 wespół z władzami miasta i gminy Wieliczka oraz starostwem powiatu wielickiego. Tegoroczny Rajd Memoriał będzie również inauguracyjną rundą MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – informuje Małgorzata Dybczyk, sekretarz zarządu Automobilklubu Krakowskiego.

-Regulamin zawodów przewiduje, że termin zgłoszeń upłynie 25 marca – zarówno w konkurencji PLATINUM 2. Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, jak i dla uczestników MOTUL 1. rundy Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – zwraca uwagę prezes Automobilklubu Krakowskiego i zarazem dyrektor wielickich zawodów, Paweł Owczyński.

-Dodajmy, że w wielkanocny poniedziałek 2 kwietnia opublikujemy obie listy zgłoszeń na stronie www.superos.pl – uzupełnia Paweł Owczyński.