Memoriałowe wydanie magazynu Superoes

Od dziesięciu już lat wielickim Memoriałom Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza towarzyszą okolicznościowe wydania magazynu SuperOes. Tradycja została dochowana także przy okazji PLATINUM 3. Rajdu Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, który zostanie rozegrany w Wieliczce i okolicy podczas najbliższego weekendu.

W tym roku już okładka informatora SuperOes nr 44 zapowiada wielką atrakcję zawodów – ich gościem specjalnym będzie Kuba Przygoński, gwiazda cross-country i driftingu, reprezentant Orlen Teamu, który obecnie za kierownicą MINI JWC Buggy walczy z powodzeniem na trasach Abu Dhabi Desert Challenge. Inną niespodzianką, związaną z grupą Orlen, będzie start Adrienn Vogel; węgierska uczestniczka polskiej serii wyścigowej KIA PLATINUM Cup pojedzie Fordem Fiestą R2 z Ivett Notheisz.

Oprócz części informacyjnej, zawierającej program zawodów i przewodnik po odcinkach specjalnych, w SuperOesie nr 44 zostały odnotowane bolesne dla krakowskiego środowiska sportu samochodowego pożegnania z zasłużonymi działaczami – współtwórcą Memoriałów Andrzejem Borowiczką i z Jerzym Lisem, autorem obszernych monografii Automobilklubu Krakowskiego. W artykule zatytułowanym „Punkty wspólne” Superoes przynosi porównanie sportowych karier obu patronów Memoriału – Mariana Bublewicza i Janusza Kuliga.

  1. numer magazynu „SuperOes” będzie bezpłatnie kolportowany podczas imprezy w węzłowych punktach trasy PLATINUM 3. Rajdu Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, w tym m.in. w hali sportowej „Solne Miasto” i w parku serwisowym na dawnym dworcu autobusowym przy ul. Dembowskiego w Wieliczce.

Więcej informacji o zawodach – na www.superos.pl.