Revline Racing Team po 23. Grand Prix Sopot - Gdynia

23. edycja Grand Prix Sopot-Gdynia zainaugurowała tegoroczne zmagania w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Sezon 2020 bardzo udanie rozpoczął się dla zespołu Revline Racing Team, którego reprezentant Marcin Wilusza w Hondzie Civic Type-R dwukrotnie uplasował się na drugiej pozycji w  mocno obsadzonej klasie 5b. 

Marcin Wilusz: Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski z przytupem powróciły po prawie jedenastu miesiącach, częściowo wymuszonej, przerwy. Już nie pamiętam kiedy ostatnio miałem możliwość ścigania się w jednej klasie z ponad dziesięcioma konkurentami i tak liczna stawka spowodowała, że trzeba było dać z siebie maksimum możliwości, a walka toczyła się na ułamki sekund. Drugie miejsce w tych okolicznościach należy uznać za bardzo dobry wynik i już dawno nie miałem takiej satysfakcji ze ścigania i rezultatu na mecie. Cieszę się również, że poprawki, które wykonaliśmy w naszej Hondzie przełożyły się na jej lepsze właściwości jezdne i co za tym idzie uzyskiwanie dobrych czasów okazało się nieco łatwiejsze. Przed nami intensywne przygotowania do kolejnych rund GSMP, walczymy aby jak najszybciej pojawić się na trasach w "openowym" Civicu - trzymajcie kciuki, aby udało się go przygotować jak najszybciej.
 
Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA – naturalna woda alkaliczna, a także MR CAR – studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.