Świąteczna niespodzianka od Revline Racing Team

Szanowni Państwo, 
Okres Świąt Bożego Narodzenia to pora odpoczynku w rodzinnym gronie, ale również czas świątecznych prezentów. Kilkumiesięczną przerwę pomiędzy sezonami Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski zespół Revline Racing Team postanowił wykorzystuje na przygotowania do startów w nowym samochodzie, ale prace przy jego budowie nie będą się odbywać w warsztatowym zaciszu, ale entuzjaści sportów motorowych będą mogli je obserwować praktycznie na żywo. W ramach gwiazdkowego upominku zespół uruchamia zupełnie nowy kanał na YouTube, na którym na bieżąco pojawiać się będą materiały z przygotowań do zmagań w GSMP 2020.
 
Wraz z naszymi sponsorami postanowiliśmy pokazać fanom sporów motorowych i nie tylko, w jaki sposób zespół taki jak nasz pracuje podczas zimowej przerwy w startach – mówi szef Revline Racing Team i pomysłodawca kanału Marcin Wilusz. – Do tej pory jeszcze nikt z naszych rywali nie zdecydował się na podobne przedsięwzięcie, więc liczymy, że zaciekawimy nie tylko stałych kibiców GSMP, ale również tych, którzy jeszcze nigdy o tej dyscyplinie nie słyszeli. W Revline Racing Garage rozpoczynamy właśnie budowę Hondy Civic piątej generacji, którą przygotowujemy do startów w klasie E1 i każdy z etapów prac nad samochodem będzie można obejrzeć na naszym kanale. W miarę postępów w budowie auta będziemy uzupełniać nasz kanał o inne ciekawe informację na temat sportów motorowych „od kuchni", przygotowaliśmy także wiele konkursów i niespodzianek dla naszych widzów. Zapraszamy zatem do śledzenia nas na YouTube, najlepiej poprzez subskrypcję kanału, a także liczymy na komentarze i sugestię od widzów – kończy Marcin Wilusz. 
 
Pierwszy film, opisujący dotychczasowe dokonania zespołu Revline Racing Garage oraz zapowiadający dalsze działania zespołu można zobaczyć już dziś pod adresem https://youtu.be/N4K_pM9pRMM . Premiera punktualnie o godzinie 16:00.