8. Wyścig Górski Magura Małastowska - komunikat prasowy Revline Racing Team

Po krótkiej, trwającej niecałe dwa tygodnie przerwie, do rywalizacji wracają zawodnicy ścigający się w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski.
Trzecia i czwarta runda GSMP rozegrane zostaną na trasie w Magurze Małastowskiej, a lista zgłoszeń małopolskich zawodów liczy 61 pozycji. Numer startowy 35 otrzymał Marcin Wilusz, który po raz pierwszy wystartuje za kierownicą Hondy Civic piątej generacji, przygotowanej w specyfikacji "Open".
 
Marcin Wilusz: Prace przy nowym samochodzie - Hondzie Civic 5.Gen powoli dobiegają końca. Dzięki firmie G-Garage, która w profesjonalny sposób zajęła się tematem, wiązka elektryczna, nie gotowa na poprzedni wyścig, jest już na swoim miejscu. Dzisiaj odwiedziliśmy również firmę Prochip Chiptuning, która wystroiła nasz samochód i przygotowała elektronikę do startu. Największe brawa należą się jednak naszym mechanikom: Arturowi Szałajdzie, Mateuszowi Zychowi i Dariuszowi Stączkowi, którzy walczyli do końca, włożyli w budowę wyścigówki całe serce i ogrom czasu. W wyścigu górskim w Magurze Małastowskiej nasz zespół wystartuje dwoma samochodami - wcześniej wspomnianą Hondą Civic 5.Gen oraz dobrze znaną Hondą Civic Type- R FN2, która wystąpi jako "VIP CAR" z Klaudią Glazar za kierownicą. Do samego wyścigu podchodzimy z bardzo dobrym nastawieniem i fajnymi humorami, jednak zdajemy sobie sprawę, że start zupełnie nowym samochodem będzie bardziej zapoznaniem się z nim, przetestowaniem jego możliwości i ewentualnymi poprawkami oraz wyeliminowaniu "chorób wieku dziecięcego", które z pewnością się pojawią. Mając nadzieję, że pogoda będzie sprzyjała, zapraszamy wszystkich kibiców aby zaszczycili nas swoją obecnością, wspierając w rywalizacji na starcie i w dalszej części trasy.
 
Harmonogram czasowy  8. Wyścigu Górskiego Magura Małastowska:
sobota 5 czerwca 2021
9:00 - 1. Podjazd treningowy
30 min po 1.treningu - 2. Podjazd treningowy
14:00 - 1. Podjazd wyścigowy
30 min po 1. podjeździe wyścigowym - 2. Podjazd wyścigowy

niedziela 6 czerwca 2021
9:00 - 1. Podjazd treningowy
30 min po 1.treningu - 2. Podjazd treningowy
13:00 - 1.Podjazd wyścigowy
30 min po 1. podjeździe wyścigowym - 2. Podjazd wyścigowy 
45 min po ostatnim podjeździe wyścigowym - Ceremonia wręczenia nagród