Grzegorz Kozioł nie zawiodę kibiców

W najbliższy weekend Grzegorz Kozioł weźmie udział w 5 i 6 rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski rozgrywanych podczas 3 Wyścigu Górskiego Magura Małastowska w okolicach Gorlic.

Na starcie kibice zobaczą 45 kierowców, a Kozioł pojawi się w 4 napędowym Lancerze Evo gr. A, którym zdobył w latach ubiegłych kilka tytułów Mistrza Polski.

 

Grzegorz Kozioł:

Magura to wyścig, który po raz pierwszy jechałem rok temu. Wielu kolegów startuje tu już po raz 3, ale mam nadzieję, że to nie będzie grało w tym roku roli. Jestem dobrze przygotowany. Przede mną praktycznie domowy wyścig tuż po Limanowej. Jest bardzo techniczny i dość szybki. Postaram się być skoncentrowany i zdobyć jak najwięcej punktów do rocznej klasyfikacji. Na Magurze zawsze jest dużo kibiców, którzy nas wspierają. Liczę na nich też w tym roku. Wreszcie też mamy trochę różnorodności na wyścigu, szybkie partie, nawroty no i spadanie w dół. Ten wyścig podobnie jak i każdy w tym sezonie mogę pojechać dzięki moim sponsorom: firmie Flora z Krakowa i Uni-Matic. Mojego Lancera Evo w tym roku obsługuje firma M-Tech, a medialnie prowadzi mnie zespół profesjonalistów z Team Promotion Marketing i PR Sportowy, a także portal WyscigiGorskie.pl. Zapraszam wszystkich na wakacyjny weekend w okolice Gorlic na 5 i 6 rundę GSMP Magura 2016.