Radek Ćwięczek - Czas na Mistrzostwa Europy w Limanowej

Niespełna kilka dni pozostało do ósmej edycji Wyścigu Górskiego Limanowa - Przełęcz pod Ostrą. Zawody zaliczane są do Mistrzostw Europy i Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Obok Rajdu Polski w cyklu WRC i Rajdu Rzeszowskiego w Mistrzostwach Europy stanowi jedną z trzech najważniejszych imprez sportu samochodowego rozgrywanych w tym roku w naszym kraju. Bogato obsadzona lista zgłoszeń, z 87 najszybszymi kierowcami Europy, gwarantuje dużą dawkę emocji. W tej prestiżowej imprezie nie może zabraknąć lidera klasy N-2000 Radka Ćwięczka, który po raz kolejny w tym sezonie stanie na starcie Hondą Civic Type-R.

 

Radek Ćwięczek: Jesteśmy tuż przed największym wydarzeniem w wyścigach górskich w naszym kraju. Mistrzostwa Europy w Limanowej to jedyny w swoim rodzaju wyścigowy weekend, na który zawsze czekam z niecierpliwością. Cały ten sezon traktuje jako naukę nowego samochodu. Również podczas tej rundy będę chciał dostosować swoją wiedzę z poprzednich lat do mojej Hondy, mogę powiedzieć, że poznaje te trasy na nowo. Oczywiście będę starał się jechać możliwie jak najszybciej i liczę na twardą walkę z moimi konkurentami. Bardzo zależy mi na tym, aby pojechać szybko i uzyskać dobre rezultaty. To fantastyczna, szybka i rytmiczna trasa, którą bardzo lubię. Wspólnie z moimi partnerami: CATKOP, Finish-A, Motologic oraz Słodko Słone Catering zapraszam wszystkich kibiców do Limanowej na wielkie motoryzacyjne święto, gdzie zobaczycie topowych kierowców w fantastycznych samochodach!

Pamiętajcie też, że dzięki mojemu patronowi medialnemu - TVP Kraków, będziecie mogli zobaczyć nasz wszystkich, podczas relacji za żywo oraz w serwisach informacyjnych.  Trzymajcie więc kciuki za mnie i mój zespół i do zobaczenia w sobotę i niedzielę w malowniczej Limanowej!

 

Partnerami zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2016 są CATKOP, Finish-A, Motologic oraz Słodko Słone Catering. Patroni medialni: portal TopRally.pl, telewizja TVP Kraków, radio Eska oraz gazeta Auto‑Moto Biznes.