Paweł Gos z kompletem punktów w Limanowej

Po raz czwarty w tym sezonie kierowcy zespołu Exact Systems Race & Rally Team sięgnęli po zwycięstwo w klasyfikacji sponsorskiej cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, który w miniony weekend 8-10 lipca rozgrywany był w okolicy Limanowej.

Zarówno Paweł Gos jak i Rafał Serafinowicz pewnie wygrali dwa wyścigi w swoich klasach i klasyfikacji generalnej grup N oraz A umacniając się na pozycji liderów po 8 rozegranych rundach tegorocznego cyklu GSMP 2016.

 

Na najdłuższej trasie wyścigu górskiego ze Starej Wsi do Przełęczy pod Ostrą, kierowcy Exact Systems rywalizowali również w ramach rund Mistrzostw Europy ustępując nieznacznie międzynarodowej stawce najlepszych kierowców ścigających się pod górę.

Paweł Gos:

Zawody w Limanowej zostaną mi w pamięci na długo.. Tylu kibiców w górach jeszcze nie widziałem. Można to porównać jedynie z zawodami rangi WRC. Dlatego w poprzedni weekend jeździło się po prostu znakomicie! Jestem zadowolony z bezawaryjności mojego samochodu, pogody i klimatu. Z jazdy i czasów już mniej... Przełęcz nad Ostrą pokazała mi moje miejsce w szeregu i mam dużo do nadrobienia przed Banovcami. Na szczęście udało się zebrać komplet punktów w A i A+2000, wysokie czwarte miejsce w EHC A+3000 i zbudować lekką przewagę przed kolejnym wyścigiem. Udało się również zwyciężyć w klasyfikacji zespołowej za co dziękuję Rafałowi, który jest według mnie w bardzo dobrej formie co potwierdzają wyniki. Serdeczne dziękuję dla Witek Motorsport za profesjonalne przygotowanie samochodów, firmom: Exact Systems, Control+Rework Service, Work Service, Metabond, Plus, Anex, Monko Coffee, Spark Promotions oraz Moto Flota i naszym fanom za wsparcie na trasie. Naszym partnerem medialnym w tym sezonie jest portal wyscigigorskie.pl, na którym znajdziecie wszystkie informacje podczas zawodów. Do zobaczenia na Słowacji.