Dubai po Limanowej

Po udanym weekendzie podczas wyścigu na Magurze Małastowskiej, Dubai po raz kolejny w tym sezonie może zapisać udany weekend w kalendarzu, tym razem rozegrany w miniony weekend w Limanowej.

Podczas 7 rundy Mistrzostw Europy oraz 7 i 8 rundy GSMP Limanowa, kierowca Mitsubishi Lancera Berg Monster radził sobie coraz lepiej z podjazdu na podjazd osiągając w efekcie dwukrotnie podium.

 

Dubai:

Kolejny wyścigowy weekend za nami. Testowaliśmy zmiany w aucie i muszę powiedzieć, że robimy krok do przodu. W niedzielę mieliśmy poprawnie ustawione zawieszenie i czasy były niezłe. To dobrze rokuje przed Banovcami. Trzeba podziękować organizatorom, ponieważ zawody były przeprowadzone wzorowo i najważniejsze osoby czyli kibice, super doping zagrały na 110%. Weekendem w Limanowej potwierdzamy, że mamy najlepszych kibiców na świecie. Dziękuję ekipie 4Turbo oraz portalowi WyscigiGorskie.pl. Teraz czekam na mój ulubiony wyścig – Banovce. Będzie tam prawdziwa walka, walka na przełamanie, bo to właśnie tam rozbiłem auto podczas przedsezonowych testów. Trzymajcie kciuki i zapraszam na Jankov Vrsok na Słowacji.