Revline Racing Team po 9. Wyścigu Górskim Limanowa - Przełęcz pod Ostrą 2017

Bardzo udanie dla zespołu Revline Racing Team zakończył się zaliczany do Mistrzostw Europy 9. Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą, który stanowił także piąta i szóstą rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Reprezentujący barwy zespołu Marcin Wilusz dwukrotnie meldował się na mecie na drugiej pozycji w klasie A/PL-Clio, a podczas sobotniej części zawodów wspiął się na drugie miejsce w grupie A/PL, która w ten weekend liczyła ponad dwudziestu zawodników.


    Marcin Wilusz: Tak jak się spodziewaliśmy, wyścigowy weekend w Limanowej okazał się być pełen emocji. Walka o wygraną w klasie była po raz kolejny w tym sezonie bardzo zacięta i, choć obie rundy GSMP ukończyłem na drugim miejscu w A/PL-Clio, to biorąc pod uwagę fakt jak ta rywalizacja była wyrównana wyjeżdżamy z Limanowej w bardzo dobrych humorach. Do tabeli mistrzostw dopisujemy kolejne solidne punkty, a sprawa tytułów mistrzowskich na półmetku sezonu jest wciąż otwarta. Dziękuję wszystkim, którzy nas podczas tego weekendu wspierali i nawet deszczowa sobota nie przeszkodziła im w dopingowaniu nas przy trasie. Dziękuję moim sponsorom oraz chłopakom z Materniak Autosport, którzy zadbali o to, żeby sprzęt znów działał bez zarzutu. Teraz przed nami krótka przerwa i już za niecałe dwa tygodnie spotykamy się w słowackich Banovcach.
    Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok  - Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.