Glob Cars Racing przed startem w 14. Wyścigu Górskim Prządki

Czternasta edycja Wyścigu Górskiego Prządki zakończy sezon 2017 w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na 4,5 - kilometrowej trasie z Korczyny do Czarnorzek rozstrzygną się losy tytułów mistrzowskich, więc lista zgłoszeń imprezy liczy aż 68 pozycji. Z numerem 54 wystartuje Łukasz Krasowski w Renault Clio Sport, który reprezentował będzie w okolicach Krosna barwy zespołu Glob Cars Racing.

         Łukasz Krasowski: Bardzo się cieszę, że po przeszło dwóch miesiącach przerwy mogę powrócić na trasy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, a radość jest podwójna, ponieważ mieszkam w okolicach Krosna, a więc Wyścig Górski Prządki to moja "domowa" runda GSMP. Z tego samego powodu dobrze znam tę trasę, ale nigdy dotąd nie miałem okazji jej przejechać w czysto sportowym tempie, więc zobaczymy jak to się przełoży na czasy w sobotę i niedzielę. Powodem do zadowolenia jest też z pewnością bogata lista zgłoszeń, która spowoduje, że będzie w Korczynie co oglądać i emocji nie zabraknie. Wszystkich, którzy chcą poczuć tę rywalizację na żywo serdecznie zapraszam do kibicowania nam na trasie, szczególnie, że to ostatni letni weekend w tym roku, a prognozy zapowiadają całkiem dobrą pogodę.

         Partnerami zespołu są: GLOB CARS – Autoryzowany Dealer i Serwis marek Opel i Ford, Serwis blacharsko – lakierniczy oraz Stacja Kontroli Pojazdów; Firma Ogrodnicza GARDENA www.gardenaogrody.pl; dystrybutor lakierów marki PPG; RACE CAGES – producent samochodowych klatek bezpieczeństwa, Racing Shop oraz Koncept Design – projektowanie wnętrz. Za obsługę techniczną samochodu odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawują TVP3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl.

foto Grzegorz Kozera