Berg Monster Team przed Załużem

Już w najbliższy weekend ruszają Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski 2018. Inauguracja zapowiada się wyjątkowo mocna -  w 44 Bieszczadzkim Wyścigu Górskim zobaczymy rekordową stawkę 111 zgłoszonych zawodników. Nie zabraknie również Berg Monster Team gdzie skład zespołu się nie zmienił i reprezentowany jest przez dwukrotnego Mistrza Polski Dubaja i Boczka. Zawodnicy pojawią się znanymi z zeszłego sezonu Mitsubishi Lancer EVO obsługiwanego przez Witek Motorsport. Dubai powalczy w tym sezonie o generalkę Mistrzostw Polski oraz Słowacji.

Tak mocnej stawki na trasie w Załużu jeszcze nie było. Kibice, w ciągu dwóch dni rywalizacji zobaczą całą plejadę samochodów wyścigowych, od klasyków takich, jak BMW 2002 po najmocniejsze kilkusetkonne „potwory” i formuły. Pretendentów do pierwszego zwycięstwa w sezonie 2018 jest kilku, a Dubaj z pewnością będzie chciał wygrać 44 Bieszczadzki Wyścig Górski. Boczek powalczy o zwycięstwo w klasie E1 + 45.

 

DUBAI:

Nie mogę już się doczekać atmosfery wyścigu w Załużu, w tym roku chcę powalczyć o zwycięstwo w wyścigu. Liczę że pogoda mi to trochę ułatwi i będzie mokro. To trochę zniweluje różnice różnicę technologiczne  samochodów konkurencji.

Przed wyścigiem odbyliśmy dwie sesje testowe na torze Silesia Ring. Mieliśmy okazje przetestować wiele ustawień samochodu. Samochód spisywał się wyśmienicie. Jesteśmy gotowi do startu i głodni sukcesu.

Plan na ten sezon to walka o tytuł Mistrza w klasyfikacji generalnej w Polsce i Słowacji.

Moich kibiców, znajomych zapraszam do Załuża by oglądać nasze zmagania na trasie już od jutra ( sobota) 9.00 pierwszy start do podjazdów treningowych.

 

BOCZEK:

Trasa Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego jest bardzo fajna. Na początku jest szybka prosta a następnie zakręty i patelnie. Chcę przyspieszyć i w ten weekend pokazać się z dobrej strony. Mój samochód jest po solidnym przeglądzie w Powered by Kudłaty, co powinno pozytywnie wpłynąć na osiągi. Do Załuża jadę z uśmiechem na twarzy, a to za sprawą tysięcy kibiców, jacy co roku pojawiają się aby nas dopingować. To wspaniałe widowisko, jakiego nie da się opisać. Pozdrawiam wszystkich fanów GSMP i zapraszam w ten weekend na zawody do Załuża. Patrząc na listę zgłoszeń można śmiało powiedzieć, że weekend na Podkarpaciu będzie naprawdę emocjonujący.