Paweł Sanecki przed Załużem

Już w najbliższy piątek zaczynamy zmagania w pierwszej rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski w Załużu.
Na liscie startowej widnieje 111 kierowców z Austrii, Bułgarii, Czech, Polski i Słowacji.
Dla Naszego zespołu będzie to sezon nowości , gdyż zmieniamy klasę oraz samochód z Clio którym startowałem kilka sezonów na Honde Type R którym wystartuje w klasie A-2000.


Na pewno te zawody potraktuję jako „zaprzyjaźnienie „ się z Hondą ;)
Wspaniałą wiadomością jest to, ze do grona naszych partnerów dołączyła firma STIEBEL ELTRON POLSKA SP. Z O.O. jest to producent pomp ciepła, ogrzewaczy do wody i pomieszczeń, wentylacją i rekuperacją, której chciałbym podziękować za wsparcie.


Podziękowania należą się również Piotrkowi oraz Patrykowi i Piotrkowi Zmudce którzy nie raz w trudnych chwilach stawali na wysokości zadania – Dzięki Chłopaki!
Firmie WATKEM posiadającej 8 stacji w Podkarpaciu która zadba o odpowiednie Paliwo do Naszej rajdówki, Piotrkowi Żmudce za pomoc .Polecamy korzystanie z usług stacji WATKEM. Firmie Alveus producentowi zlewozmywaków kuchennych wykonanych z doskonałej jakości stali nierdzewnej, zlewozmywaków granitowych. Wiodący producent w Branży Sanitarnej


Pepe Car za transport naszej rajdówki na zawody oraz serwis. Firmie RC Motorsport z Ostrowa K.Przemyśla,Firmie Geo Teo zajmująca sie Rekuperacją, Pompami Ciepła, Studniami głębinowymi oraz Klimatyzacją ,Jusiak Motorsport,Automobilklubowi Rzeszowskiemu , Przedszkolu Radosne Słoneczko z hasłem " Baw się bezpiecznie z Nami" ,firmie Mp Group zajmującą się najlepszymi rozwiązaniami w sektorze finansowym oraz wszystkim tym którzy trzymają za nas kciuki ;)


Do zobaczenia na wyścigu .


Zapraszamy do Kibicowania