Marcin Wrona umacnia się na pierwszym miejscu klasyfikacji A-2000

10. Wyścig Górski Limanowa Przełęcz pod Ostrą, który był 5. i 6. rundą GSMP oraz 9. EHC Mistrzostw Europy dobiegł końca. 20-letni Rzeszowianin uplasował się na 4. miejscu w Mistrzostwach Europy oraz uplasował się kolejno na 2. i 1. miejscu w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Marcin Wrona:
Z Limanowej wracamy w bardzo dobrych humorach gdyż priorytetem było umocnienie się w klasyfikacji końcowej klasy A-2000. Pierwszego dnia udało mi się zdobyć drugie miejsce w klasie zaraz za Pawłem Stefanickim, wielokrotnym Mistrzem Polski, natomiast w niedzielę zająłem 4. miejsce w Mistrzostwach Europy oraz 1. miejsce w Mistrzostwach Polski. Cieszę się, że udało mi się zbliżyć do Szołka na 1,5 sekundy, a moja jazda była czysta i bez zbędnych błędów. Brakuje mi kilometrów tym autem, ale z wyścigu na wyścig jestem coraz szybszy. Kolejna okazja już za tydzień w Banovcach! Dziękuję sponsorom za możliwość startu oraz kibicom za liczne przybycie na trasę w Limanowej!

Partnerami zespołu są: KOMA, Marma Polskie Folie, Grupa reklamowa Greemi, Icfkarting Rzeszów ICF Steel, www.lagrotta.pl - system franczyzowy, e-jedzenie.pl, ABC Prawo Jazdy, Rzeszów Stolica Innowacji, TVP3 Rzeszów, 2BRally