Revline Racing Team zwycięstwem kończy 10. Wyścig Górski Limanowa Przełęcz pod Ostrą

Ponad stu kierowców wzięło udział w dziesiątej edycji Wyścigu Górskiego Limanowa - Przełęcz pod Ostrą. Na liczącej 6,5 kilometra trasie mogliśmy podziwiać stawkę Mistrzostw Polski uzupełnioną o zawodników klasyfikowanych w Mistrzostwach Europy w Wyścigach Górskich. Z bardzo dobrej strony pokazał się w Limanowej reprezentant Revline Racing Team'u  - Marcin Wilusz, który za kierownicą swojej Hondy Civic Type-R dwukrotnie zwyciężył w klasie N-2000 i po sześciu rundach GSMP zajmuje pierwsze miejsce w swojej kategorii. Teraz przed zawodnikami tylko kilka dni przerwy i już w kolejny weekend najlepsi polscy "górale" zmierzą się na trasie w słowackich Banovcach, gdzie rozegrane zostaną łączone rundy Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Słowacji.

Marcin Wilusz: Weekend w Limanowej trudno podsumować inaczej niż jako doskonały. Dwa zwycięstwa w klasie N-2000 na tej trudnej trasie bardzo nas cieszą, a dzięki zdobytym w ten sposób punktom udało mi się odskoczyć nieco rywalom w klasyfikacji sezonu. Powodem do radości jest również czas, jaki udało się w Limanowej wykręcić - swój osobisty rekord trasy z Clio poprawiłem o około 3 sekundy. Przed nami najkrótsza w tym sezonie przerwa w kalendarzu GSMP, bowiem już w najbliższy piątek czeka nas odbiór administracyjny oraz badanie kontrolne przed zawodami w Banovcach. Na słowackiej trasie pojawimy się więc praktycznie z rozpędu i liczę, że dobre tempo z Limanowej uda się zachować również w kolejny wyścigowy weekend.

         Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, a także Euroauto-Zbyt – dystrybutor profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Autosport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.